video Portfolio

Milujeme natáčení

Pivovar Rohozec

Pro pivovar Rohozec natáčíme již několik let. Připravili jsme videa, která měla velice zajímavý dosah. Natáčeli jsme například propagační video k nealko Pomelu v Prachovských skalách nebo s drsným motorkářem v Pekelných dolech.

Videa pro města

Pro Mladou Boleslav jsme natáčeli oficiální video, jehož delší část je natočena i ve více jazykových mutacích. Ty pak slouží cizincům, které se potřebují ve městě automobilů integrovat do společnosti. Natáčíme i pro Mnichovo Hradiště nebo Benátky nad Jizerou.

ŠKODA AUTO Vysoká škola

Dalším naším stálým zákazníkem je ŠKODA AUTO Vysoká škola. Pro ni natáčíme příběhy studentů, akademiků, ale i náborová videa. Pomáháme i studentům nabírat dovednosti v odvětví videa a marketingu.

Cavalier - módní firma

Módní značce Cavalier, která šije především mužům obleky na míru, jsme připravovali několik videí. Natáčeli jsme i pro Klub kavalírů, který spadá pod tuto firmu z Liberce.

DEVINN - H2BASE

Pro mladoboleslavskou firmu DEVINN jsme natáčeli také několik videí. Jde o představení jejich inovačních technologií nebo třeba speciální pořad Světla pro Dakar.

Eventy a konference

Natáčíme i videa z různých událostí. Jsme například dlouholetým partnerem Konferencí Brno. Natáčeli jsme ale i události pro firmy Pangeas, Klub kavalírů, Pivovar Rohozec a další.

#

ZPĚT

$

DALŠÍ

Hurá do toho!

Pojďme navázat spolupráci a natočit nějaké skvělé věci!